Citizen NJ0210-13L Mees Mehaaniline kell
Mehaaniline Mees Käekell Citizen NJ0210-13L, Roostevaba teras korpusega, läbimõõduga 40 mm, Mineraal klaasist, Sinine sihverplaadi ja Sinine Nahk rihm.
Kogus
Laos
Selle toote tarneaeg on 6/14 tööpäevad.
  • TASUTA SAATMINE
  • TAGASTUS (30 PÄEVA)
  • 2-AASTANE GARANTII
Specifications
Toode
Kategooria Käekell
Kaubamärgid Citizen
Tootja kood NJ0210-13L
Tüüp Mees
Stiil Elegantne
Liikumine
Liikumise tüüp Mehaaniline
Võimsuse tüüp Isekerivad
Liikumise valmistamine Jaapanlane
Juhtum
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbedane
Korpuse kuju Ümmargune
Korpuse läbimõõt 40 mm
Korpuse paksus 13 mm
Valige
Sihverplaadi kuju Ümmargune
Sihverplaadi värv Sinine
Rihm
Bändi materjal Nahk
Bändi värv Sinine
Riba laius 22 mm