Citizen NJ0210-13L Mehānisks Cilvēks pulkstenis
Mehānisks Cilvēks Rokas pulkstenis Citizen NJ0210-13L ar Nerūsējošais tērauds korpusu, ar diametru 40 mm, Minerāls stikls, Zils ciparnīcu un Zils Āda siksnu.
Daudzums
Disponible
Šīs preces piegādes laiks ir 6/14 darba dienas.
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • GRĄŽINIMAS (30 DIENŲ)
  • 2 METŲ GARANTIJA
Specifications
Produkts
Kategorija Rokas pulkstenis
Zīmoli Citizen
Ražotāja kods NJ0210-13L
Tips Cilvēks
Stils Elegants
Kustība
Kustības veids Mehānisks
Jaudas veids Pašaptinums
Kustību izgatavošana Japāņi
Lieta
Korpusa materiāls Nerūsējošais tērauds
Korpusa krāsa Sudrabs
Korpusa forma Raunds
Korpusa diametrs 40 mm
Korpusa biezums 13 mm
Izvēlieties
Ciparnīcas forma Raunds
Ciparnīcas krāsa Zils
Siksna
Joslas materiāls Āda
Joslas krāsa Zils
Joslas platums 22 mm