Orient RA-AR0010R Mechaninis Vyras laikrodis
Sutaupote 43%
Mechaninis Vyras Rankinis laikrodis Orient RA-AR0010R su Nerūdijantis plienas dėklu, 40 mm skersmens, Mineralas su safyru stiklas, Raudona ciferblatu ir Sidabras Nerūdijantis plienas apyranke.
Kiekis
Yra sandėlyje
Šios prekės pristatymo laikas yra 6/10 darbo dienos.
  • BEZMAKSAS SŪTĪŠANA
  • BEZMAKSAS ATGRIEŠANA (30 DIENAS)
  • 2 GADU GARANTIJA
Specifications
Produktas
Kategorija Rankinis laikrodis
Prekiniai ženklai Orient
Kolekcija Small Seconds Semi Skeleton
Gamintojo kodas RA-AR0010R
Tipas Vyras
Stilius Atsitiktinis
Judėjimas
Judėjimo tipas Mechaninis
Galios tipas Savaime apsisukantis
Judėjimo gamyba Japonų
Byla
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Korpuso spalva Sidabras
Korpuso forma Apvalus
Korpuso skersmuo 40 mm
Korpuso storis 10 mm
Rinkitės
Ciferblato forma Apvalus
Ciferblato spalva Raudona
Dirželis
Juostos medžiaga Nerūdijantis plienas
Juostos spalva Sidabras
Juostos plotis 21 mm