Citizen NJ0210-13L Mechaninis Vyras laikrodis
Mechaninis Vyras Rankinis laikrodis Citizen NJ0210-13L su Nerūdijantis plienas dėklu, 40 mm skersmens, Mineralinis stiklas, Mėlyna ciferblatu ir Mėlyna Oda apyranke.
Kiekis
Yra sandėlyje
Šios prekės pristatymo laikas yra 6/14 darbo dienos.
  • BEZMAKSAS SŪTĪŠANA
  • ATGRIEŠANA (30 DIENAS)
  • 2 GADU GARANTIJA
Specifications
Produktas
Kategorija Rankinis laikrodis
Prekiniai ženklai Citizen
Gamintojo kodas NJ0210-13L
Tipas Vyras
Stilius Elegantiškas
Judėjimas
Judėjimo tipas Mechaninis
Galios tipas Savaime apsisukantis
Judėjimo gamyba Japonų
Byla
Korpuso medžiaga Nerūdijantis plienas
Korpuso spalva Sidabras
Korpuso forma Apvalus
Korpuso skersmuo 40 mm
Korpuso storis 13 mm
Rinkitės
Ciferblato forma Apvalus
Ciferblato spalva Mėlyna
Dirželis
Juostos medžiaga Oda
Juostos spalva Mėlyna
Juostos plotis 22 mm