Just Cavalli JC1L022M0075 Kvarcs Sieviete pulkstenis
Ietaupi 6%
Kvarcs Sieviete Rokas pulkstenis Just Cavalli JC1L022M0075 ar Nerūsējošais tērauds korpusu, ar diametru 22 mm, Minerāls stikls, Sudrabs ciparnīcu un Divu toņu Nerūsējošais tērauds siksnu.
Daudzums
Disponible
Šīs preces piegādes laiks ir 3/6 darba dienas.
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • NEMOKAMAS GRĄŽINIMAS (30 DIENŲ)
  • 2 METŲ GARANTIJA
Specifications
Produkts
Kategorija Rokas pulkstenis
Zīmoli Just Cavalli
Kolekcija Glam
Ražotāja kods JC1L022M0075
Tips Sieviete
Stils Mode
Kustība
Kustības veids Kvarcs
Jaudas veids Bungas
Kustību izgatavošana Japāņi
Lieta
Korpusa materiāls Nerūsējošais tērauds
Korpusa krāsa Sudrabs
Korpusa forma Unikāls
Korpusa diametrs 22 mm
Korpusa biezums 8 mm
Izvēlieties
Ciparnīcas forma Unikāls
Ciparnīcas krāsa Sudrabs
Siksna
Joslas materiāls Nerūsējošais tērauds
Joslas krāsa Divu toņu
Joslas platums 12 mm