Just Cavalli JC1L022M0075 Naine Kvarts kell
Salvesta 6%
Kvarts Naine Käekell Just Cavalli JC1L022M0075, Roostevaba teras korpusega, läbimõõduga 22 mm, Mineraal klaasist, Hõbedane sihverplaadi ja Kahetooniline Roostevaba teras rihm.
Kogus
Laos
Selle toote tarneaeg on 3/6 tööpäevad.
  • TASUTA SAATMINE
  • TASUTA TAGASTUS (30 PÄEVA)
  • 2-AASTANE GARANTII
Specifications
Toode
Kategooria Käekell
Kaubamärgid Just Cavalli
Kollektsioon Glam
Tootja kood JC1L022M0075
Tüüp Naine
Stiil Mood
Liikumine
Liikumise tüüp Kvarts
Võimsuse tüüp Trummid
Liikumise valmistamine Jaapanlane
Juhtum
Korpuse materjal Roostevaba teras
Korpuse värv Hõbedane
Korpuse kuju Ainulaadne
Korpuse läbimõõt 22 mm
Korpuse paksus 8 mm
Valige
Sihverplaadi kuju Ainulaadne
Sihverplaadi värv Hõbedane
Rihm
Bändi materjal Roostevaba teras
Bändi värv Kahetooniline
Riba laius 12 mm